Nie mamy w portfolio kilku setek realizacji. I co z tego? Dla odmiany, wszystkie nasze claimy i nazwy, są po prostu dobre.

Wierzymy, że to nie liczba się liczy. Liczą się różnorodność i trafność pomysłów. Nie gramy o ilość realizacji, bo wiemy, że każda nazwa, claim lub tagline powinny być dla tworzącego unikatowym, niepowtarzalnym projektem.

Agencja namingowa NAZYWAMY to kreatywność i odwaga w szukaniu najlepszych rozwiązań. Czasem tworzymy nazwy bardzo proste, czasem nic nie znaczące, a czasem zawierające ambitne gry słowne; zawsze zależy to od wytycznych marki oraz charakteru grupy docelowej. Jedno jest pewne: kreowane przez nas nazwy nie są do siebie podobne; każda z nich to osobny proces i osobna droga dochodzenia do celu, co widać w naszym portfolio.

Nie zajmujemy się „wszystkim i niczym”. Tworzymy i wizualizujemy claimy oraz nazwy. Tylko tyle i aż tyle.

„Tworzymy i wizualizujemy” oznacza, że nazwę możemy nie tylko wykreować od zera – a w zasadzie; od briefu – albo też zmodyfikować już istniejącą. Każdą nazwę możemy również rozwinąć o claim / tagline / brandline, przeanalizować prawnie, językowo i marketingowo. Ale przede wszystkim – możemy dla niej stworzyć logotyp, w czym pomagają nam biznesowe związki z agencją brandingową NIPO.PL.

Działalność gospodarczą prowadzimy nieprzerwanie od 2007 roku. Jesteśmy ubezpieczeni (OC firmy) na kwotę 200 000 zł. Nigdy z niego nie korzystaliśmy inaczej, niż dla spełnienia wymogów formalnych podpisywanych umów i poufności. Serdecznie zapraszamy do pobierania briefów oraz przesyłania zapytań ofertowych.

Agencja namingowa nazywamy.com
info@nazywamy.com
502 259 969

Dane firmowe:
NIPO.PL Tomasz Banasik
NIP: 7691952059
REGON: 100417079
ul. Gutta 1/18
02-777 Warszawa